Piękne fryzury, szyk i elegancja w stylu flamenco- czyli Pretty Woman w Miejskim Domu Kultury

Pretty Woman

Wyjątkowymi umiejętnościami, gustem oraz pomysłowością mieli okazję pochwalić się uczniowie Zespołu Szkół Technicznych w Turku. Za nami kolejna edycja pokazu stylizacji fryzjerskich Pretty Woman. W tym roku wydarzenie połączone było z wernisażem fotografii „Stylizacje”. Był również gość specjalny.

Wyjątkowy Dzień Kobiet odbył się 8 marca w Miejskim Domu Kultury w Turku. Kobiety mogły poczuć się prawdziwymi damami i pokazać z jak najlepszej strony. Tematem przewodnim tej edycji były stylizacje w klimacie flamenco.

Gościem specjalnym był Jacek Bystry, znany ze swojego fachu, a także kontrowersyjnych programów telewizyjnych takich, jak choćby Warsow Show.

To jednak nie wszystko, bowiem w ramach projektu Pretty Woman odbył się Międzyszkolny Konkurs Językowy. W rywalizacji udział wzięli uczniowie szkół, którzy w Zespole Szkół Technicznych w Turku rozwiązywali zadania konkursowe.

Organizatorzy przygotowali na ten dzień warsztaty kosmetyczne w pracowni chemicznej w Zespole Szkół Technicznych w Turku. Uczniowie pracowali pod kierunkiem Małgorzaty Szymańskiej.

Niezwykle istotne były podziękowania, które otrzymały panie, dziewczęta, za przyłączenie się do akcji charytatywnej w o charakterze ogólnopolskim „Rak,n,Roll Daj Włos!”. Swoje włosy na pomoc chorym zmagającym się z problemem nowotworowym w pracowni ZST w Turku oddało już blisko 30 osób.
Warto nadmienić, że podczas wydarzenia przed publicznością wystąpiły uczennice ZST w Turku Alicja Żołądkiewicz oraz Patrycja Kominiarczyk.

Inicjatorem oraz koordynatorem Pretty Woman była Emilia Marucha. Współorganizatorami zostali natomiast Agata Buchali, Małgorzata Robak-Pabiańska, Anna Dzikowska, Milena Przybylska, Beata Moszczyńska, Małgorzata Szymańska, Joanna Tomaszewska, Anna Stefanowska oraz Mariusz Kominiarczyk.

Fryzury, makijaże oraz paznokcie, które robione były podczas imprezy przez uczniów zachwycały. Z całą pewnością kobiety w dniu swojego święta spisały się znakomicie i poczuły pięknie. Docenić mogli to również zaproszeni gości wśród których znaleźli się między innymi dyrektorzy szkół oraz fryzjerzy z Turku.
 
Brudzew: Mariusz Urbaniak zaśpiewał dla pięknych P...
Nagroda Komendanta Wojewódzkiego PSP dla strażaka ...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 11 grudnia 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.