Pierwszy, niezapomniany bal. Ósmoklasiści z "Piątki" zatańczyli poloneza

SP 5

Na tę chwilę uczniowie klas ósmych czekali bardzo długo. Wreszcie nadeszedł- długo oczekiwany bal, którego nie da się zapomnieć. Piękne kreacje, wyjątkowa atmosfera oraz polonez, do którego wychowankowie Szkoły Podstawowej nr 5 przygotowywali się bardzo ambitnie.

Uczniowie, nauczyciele oraz rodzice wzięli udział w Balu Ósmoklasistów, który odbył się w piątek, 10 czerwca w Restauracji Eden.

Serdeczne życzenia, powodzenia na nowym etapie życia oraz wyrazy dumy przekazali dyrektorzy szkoły oraz grono pedagogiczne.

Rzecz jasna najbardziej uroczystą częścią wydarzenia był pięknie zatańczony polonez, do którego swoich podopiecznych przygotowywały Sylwia Drzewiecka oraz Dagmara Woźniak.

Potem została już tylko wyśmienita zabawa, którą z całą pewnością wychowankowie Szkoły Podstawowej nr 5 będą wspominać jeszcze bardzo długo.

fot. SP 5 Turek

Na Wyzwolenia powitali lato radosnym festynem
Blokowali Orlen, ale na tańsze paliwo nie ma co li...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 17 sierpnia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.