Powiatowa Olimpiada HIV / AIDS w Zespole Szkół Technicznych

Powiatowa Olimpiada HIV / AIDS

W każdym roku szkolnym w grudniu organizowana jest przez Zespół Szkół Technicznych w Turku oraz Sekcję Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia PSSE w Turku - Powiatowa Olimpiada Wiedzy na temat HIV/AIDS 2021.

Poprzedza ją szkolny Konkurs Wiedzy o HIV i AIDS. Konkurs szkolny i Olimpiada adresowane są dla uczniów klas pierwszych szkół ponadpodstawowych jako turniej wiedzy z zakresu problematyki HIV/AIDS. W związku z pandemią i aktualną sytuacją epidemiologiczną tegoroczny konkurs odbył się w innej – zmienionej formule. Każda szkoła w wewnątrzszkolnym etapie wyłoniła 1 ucznia, który przechodził do etapu międzyszkolnego. Zwycięzca etapu szkolnego, z każdej szkoły ponadpodstawowej otrzymał tytuł laureata Powiatowej Olimpiady Wiedzy na temat HIV/AIDS.

Wręczenie dyplomów i nagród laureatom tegorocznego konkursu odbyło się w dniu 16.12.202 1r. o godzinie 13.30 w Zespole Szkół Technicznych.

Tytuł laureata Olimpiady uzyskali uczniowie:
Karolina Bugała - I Liceum Ogólnokształcącego w Turku
Piotr Denkowski - Zespół Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w Turku
Maja Malewska - Zespół Szkół Technicznych Turek (Branżowa Szkoła I Stopnia)
Oliwia Wardzińska - Zespół Szkół Technicznych Turek
Laureaci olimpiady otrzymali upominki i nagrody książkowe. Nagrody zostały ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Turku, PSSE w Turku i Radę Rodziców ZST.

Szkolny konkurs i olimpiadę zorganizowały panie: A. Dzikowska, A. Milczarek, J. Roszkowska, M. Błaszczyk.
Gdzie w powiecie tureckim ubywa mieszkańców?
Dodatek osłonowy. Można składać wnioski na nowe św...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 16 sierpnia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.