Pożegnanie maturzystów w ZPEW Turek

Pożegnanie maturzystów w ZPEW Turek

W drogę! Bez drogowskazów!
W drogę! Po własny los!

Pod takim hasłem, 3 kwietnia 2019 roku przebiegło uroczyste pożegnanie maturzystów i absolwentów bursy szkolnej. Spotkanie było okazją, aby powspominać i porozmawiać o przyszłych wyborach życiowych. Absolwentów w imieniu wychowawców i młodzieży pożegnała pani dyrektor Izabela Piotrowska wręczając wyróżnionym nagrody książkowe, upominki i dyplomy oraz Listy Gratulacyjne dla rodziców. Podziękowano młodzieży za zaangażowanie i wkład pracy na rzecz naszej społeczności. Miłym i wzruszającym akcentem uroczystości były podziękowania i wręczenie kwiatów przez młodzież dyrekcji i wychowawcom bursy. Życzymy naszym maturzystom wszystkiego najlepszego, powodzenia i szczęścia na egzaminie dojrzałości oraz sukcesów w życiu osobistym.

Spotkanie zorganizowały: pani Mirosława Greber, pani Katarzyna Nitecka, pani Sylwia Kałużna, pani Małgorzata Papierkowska i pani Ewa Perlińska.
Rozliczenie dochodu z korepetycji - jak rozliczyć ...
Szkolenie dla sportowców z zakresu pierwszej pomoc...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 30 czerwca 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.