Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Premier zapowiedział, że od września uczniowie wrócą do szkół

szkoły

Rok szkolny dobiega końca. Wszyscy zastanawiają się jak będzie wyglądać powrót do nauki. Na antenie Radia Łódź premier Mateusz Morawiecki zapowiedział, że dzieci i młodzież we wrześniu wrócą do szkolnych ławek.

- Chcę podkreślić, że od początku września dzieci i młodzież wracają do szkoły. Na początku października studenci wracają na uczelnie. To jest pewna decyzja - powiedział premier Morawiecki w czasie rozmowy na antenie Radia Łódź w czwartek 25 czerwca. Szef rządu zapewniał jednocześnie, że ograniczenia wciąż będą obowiązywać i zachęcał do utrzymywania dystansu społecznego oraz noszenia maseczek i dezynfekcji rąk.

W przypadku gdy pojawiłaby się druga fala epidemii premier Morawiecki powiedział, że „mamy dużo więcej doświadczeń i nie zamierzamy zamykać gospodarki w takim stopniu, jak do tej pory”. Również Ministerstwo Edukacji Narodowej zapowiedziało, że przygotowuje się do rozpoczęcia pracy szkół w normalnym trybie.

Wyborco! Sprawdź jak zagłosować w niedzielnych wyb...
Utrudnienia na Uniejowskiej

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 18 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.