Projekt Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół ZST – "ZOSTAŃ ZAWODOWCEM" podsumowany

ZST Turek

Zakończono realizację projektu Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół ZST – "ZOSTAŃ ZAWODOWCEM" – promującego kształcenie zawodowe.

W ramach przedsięwzięcia, we współpracy z gronem pedagogicznym oraz samorządem uczniowskim, zorganizowano kilkanaście spotkań, zarówno na terenie naszej szkoły, jak i poza nią. W dniach 13 i 14 grudnia członkowie SAiP ZST Turek, wraz z przedstawicielami społeczności uczniowskiej, zaprezentowali szeroką ofertę edukacyjną naszej szkoły uczniom Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Słodkowie, Szkoły Podstawowej im. Janusza Kusocińskiego w Słodkowie, Szkoły Podstawowej nr 4 im. gen. M. Smorawińskiego w Turku oraz Szkoły Podstawowej nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Turku.

Jak czytamy na stronie www.zst.net.pl "W imieniu przedstawicieli stowarzyszenia: p. Daniela Kusza – kierownika szkolenia praktycznego oraz p. Emilii Maruchy – nauczycielki przedmiotów zawodowych dziękujemy za miłe przyjęcie i życzliwą atmosferę podczas spotkań:.

Projekt przygotowano w ramach realizacji zadania publicznego przy wsparciu Powiatu Tureckiego.

ZE PAK będzie kopać dalej i zmodernizuje elektrown...
65 Pucharów dla KSISW Turek

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 02 marca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.