Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Prymusi z Turku nagrodzeni stypendiami

Stypendia Miasto Turek

Uczniowie z turkowskich szkół podstawowych, którzy w ubiegłym roku szkolnym uzyskali średnią ocen minimum 5,0, otrzymywać będą stypendia Burmistrza Miasta Turku. Łącznie w tym roku stypendia za osiągnięcia w nauce otrzyma 421 uczniów wśród nich jest 41 wychowanków szkół ponadpodstawowych.

Jako pierwsi stypendia od burmistrza Romualda Antosika otrzymali uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1. Uroczystość wręczenia stypendiów odbyła się w budynku „Jedynki” przy ul. Parkowej.

Stypendium Burmistrza Miasta Turku otrzymało 127 uczniów Szkoły Podstawowej nr 1, którzy przez 10 miesięcy co miesiąc będą otrzymywać po 100 zł. W Szkole Podstawowej nr 4 wyróżnionych jest 108 wychowanków placówki, natomiast w Szkole Podstawowej nr 5 jest 144 wyróżnionych.

Łącznie Miasto Turek na stypendia za osiągnięcia w nauce przeznaczyło kwotę 429.200 zł.

Pełna lista stypendystów znajduje się na stronie Biuletynu Informacji Publicznej TUTAJ
 

 

Tuliszków: Dla strażaków nowy sprzęt i garaże, dla...
Gm. Turek: Sportowe święto w Słodkowie. Orlik lekk...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 21 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.