Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Przedstawienie i życzenia dla najbliższych od dzieci

Przedszkole

Święta Bożego Narodzenia są najbardziej rodzinnymi i ciepłymi świętami, pozwalającymi poczuć serdeczność i miłość wszystkich wokół. Zarówno dzieci jak i dorośli z niecierpliwością oczekują ich nadejścia.

Ten magiczny czas, tę piękną atmosferę daje się odczuć również w Przedszkolu Samorządowym nr 8 im. Krasnala Hałabały w Turku. Kolejny raz w przedświątecznym tygodniu dzieci z oddziału IV sprawiły radość swoim bliskim prezentując przedstawienie w formie montażu słowno - muzycznego.

Spektakl okazał się wyjątkowy, a to za sprawą przedszkolaków, które z dużym zaangażowaniem odgrywały swoje role. Mali aktorzy prezentując niezwykłe talenty przeżywali magię Bożego Narodzenia. Przepiękne utwory muzyczne, stroje oraz cała oprawa występu 6-latków sprawiły, że naprawdę poczuć można było atmosferę zbliżających się świąt. Podkreśliły ją jeszcze oprócz uśmiechu zamknięte w kilku prostych słowach życzenia skierowane do wszystkich , by nie zabrakło nam „zwykłego ludzkiego szczęścia”.
Szczepienia przeciw COVID-19 zaraz po świętach. Na...
Przykona: Budżet nie gorszy, a nawet lepszy

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 16 kwietnia 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.