Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

„Przedszkolaczek” – setne wydanie gazetki w Przedszkolu Krasnala Hałabały

Przedszkole

Z końcem bieżącego miesiąca ukaże się 100 numer gazetki „Przedszkolaczek” wydawanej w Przedszkolu Samorządowym Nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi im. Krasnala Hałabały w Turku.

Z okazji okrągłego jubileuszu chcieliśmy Państwu opowiedzieć krótką historię czasopisma. Powstało ono w październiku 2002 r. i od tego czasu co dwa miesiące wydawana jest gazetka, która od swojego pierwszego numeru zawiera stałe rubryki. W każdym kolejnym egzemplarzu zamieszczane są ciekawe artykuły poświęcone rozwojowi i funkcjonowaniu dziecka w wieku przedszkolnym.

Pod hasłem „Z życia przedszkola” znaleźć można zawsze skrót najważniejszych wydarzeń jakie miały miejsce w ciągu dwóch miesięcy poprzedzających ukazujący się numer. Kolejne strony poświęcone są propozycjom zabaw dla dzieci młodszych i dzieci 6-letnich. Autorzy gazetki nie zapominają też o Rodzicach, którzy aktywnie włączają się w pracę na rzecz placówki. To dla nich w rubryce „Podziękowania” składane są wyrazy uznania za zaangażowanie na rzecz społeczności przedszkolnej.

25. III. 2011 r. ukazał się numer specjalny gazetki poświęcony w całości uroczystości nadania placówce imienia Krasnala Hałabały. Od kwietnia 2020 r., dokładnie od 85 numeru „Przedszkolaczek” ukazuje się cyklicznie w formie prezentacji multimedialnej zamieszczanej na stronie internetowej przedszkola.

Wszyscy zaangażowani w tworzenie kolejnych numerów gazetki mają nadzieję, że spełnia ona oczekiwania czytelników, a każdy kto do niej sięga znajduje tam coś dla siebie. Życząc przyjemnej lektury, wierzymy, że „Przedszkolaczek” w przyszłości będzie świętował swój 150, 200 numer.
 

 

Lekkoatletyczny Orlik w Słodkowie i pierwsze boisk...
Samochody hybrydowe jako przyszłość motoryzacji: j...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 18 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.