Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Przedszkolaki z Przykony powitały wiosnę na sportowo

przedszkolaki

Powitanie wiosny to dla każdego przedszkolaka wyczekiwane wydarzenie. 9 kwietnia 2024r. w Przedszkolu w Przykonie zorganizowane zostało powitanie wiosny na sportowo. Cała społeczność przedszkolna przebrana była w barwne wiosenne stroje. Każda grupa miała swój symbol oraz okrzyk, motywujący do rywalizacji.

W ogrodzie przedszkolnym pojawiły się więc: zielone żabki, barwne motylki, żółte pszczółki, czerwone biedronki, biało-czerwono-czarne bociany i niebieskie ważki. Uroczystość rozpoczęła pani dyrektor, która uroczyście powitała wszystkich, a także przypomniała dzieciom, jak ważne dla zdrowia jest zdrowe odżywianie oraz ruch na świeżym powietrzu. Powitanie Wiosny obchodziliśmy także jako Światowy Dzień Zdrowia i zostało zorganizowane przez p. Katarzynę Domowicz – koordynatora edukacji prozdrowotnej. Po przeprowadzonej rozgrzewce przedszkolaki rozpoczęły sportowe rywalizacje - czekał na nich tor przeszkód i choć był trochę trudny, a różnorodność zadań ogromna, to dzieci poradziły sobie z nim jak prawdziwi sportowcy. Na koniec rozgrywek każdy przedszkolak mógł skosztować owocowej sałatki, a za sportowe zmagania otrzymał odznakę Super Sportowca.

 

422640723 895855282282603 2374037222840147441 n

"Zapobiegamy pożarom”, czyli nagrody za prace plas...
Tuliszków: Złotogórski spacer z "PSIjacielem"

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 13 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.