Przygotowania do rozpoczęcia nowego roku szkolnego w I LO

Nawierzchnia w I LO w Turku

Uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego od 1-go września będą mogli cieszyć się odnowioną nawierzchnią tartanową na boisku wielofuncyjnym.

Starosta Dariusz Kałużny wraz wicedyrektorem Albinem Zańko wizytowali zakończenie prac. Nową nawierzchnię "położyła" firma "trecourt", która wybudowała tartanową nawierzchnią kiedy boisko powstawało. Nawierzchnia jest przepuszczalna a system drenażu zapewnia odprowadzanie wody. Wykonawca daje 5-letnią gwarancję na nawierzchnię.

źródło: powiat.turek.pl

Narada kwartalna jednostek OSP
Władysławów: Parafia NNMP w Wyszynie wita 29 Pielg...

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - Gosc w piątek, 09 sierpnia 2019 10:48

No i po co im hala jak mają boisko. A jak będzie padać to parasole wezmą. Parafrazując klasyka "to jest hala na miarę naszych możliwości"

No i po co im hala jak mają boisko. A jak będzie padać to parasole wezmą;). Parafrazując klasyka "to jest hala na miarę naszych możliwości":D
Gość
środa, 08 grudnia 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.