Przykona: Sukcesy sportowe uczniów

Sukcesy sportowe uczniów z Przykony

Ogromna liczba pucharów, dyplomów, medali zgromadzonych w naszej szkole świadczy o tym, że Zespół Szkół w Przykonie od lat osiąga imponujące sukcesy sportowe. W tym roku szkolnym było podobnie, nasi uczniowie wielokrotnie stawali na podium. I są tego efekty…

Zespół Szkół w Przykonie po raz kolejny zdobył wysokie miejsca we Współzawodnictwie Sportowym Szkół w ramach Wielkopolskich Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży.

W Igrzyskach Dzieci (klasy 1-6 szkoły podstawowej) nasi uczniowie zdobyli VI miejsce na 445 szkół sklasyfikowanych, a w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej (klasy 7 i 8 szkoły podstawowej oraz 3 gimnazjum) miejsce IV na 436 sklasyfikowanych szkół. Uroczyste podsumowanie, na którym w każdej kategorii wiekowej nagrodzono sześć szkół, odbyło się 14 czerwca 2019 r. w Poznaniu. Z racji zajętych wysokich miejsc na uroczystość zostali zaproszeni uczniowie, nauczyciele wychowania fizycznego oraz wicedyrektor Zespołu Szkół w Przykonie.

Joanna Woźniak-Skopińska
Leśna szkoła - przygody na Kaszubach
Trwają Otwarte Mistrzostwa Wielkopolskiej Policji ...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 08 grudnia 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.