Pyszności i cuda na warsztatach dla dzieci w ZST w Turku

Warsztaty w ZST

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Brudzewie wzięli udział w zajęciach zorganizowanych w Zespole Szkół Technicznych w Turku. W ramach warsztatów maluchy przygotowały pyszne ciasteczka, galaretki i inne łakocie. W gotowaniu pomogła im młodzież kształcąca się w zawodzie Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych.

Dzięki warsztatom kulinarnym dzieci rozwinęły nawyki racjonalnego odżywiania się, nabyły umiejętności planowania i organizowania swoich działań, rozwinęły swoją kreatywność, samodzielność, sprawność manualną, zapoznały się z zasadami savoir-vivre przy stole. Wspólne przyrządzanie posiłków było również okazją do wzmocnienia i współdziałania i przyjaźni między dziećmi.

Zajęcia pozwoliły zaprezentować umiejętności i zdolności, kreatywności oraz otwartości uczniów Zespołu Szkół Technicznych.
Tuliszków: Wypadek na K-72. Autem podróżowało pięć...
Przygoda, zabawa i integracja podczas „TurIno”

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 03 marca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.