„Razem na Święta” w Przedszkolu Samorządowym nr 8

Razem na Święta

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Jest to piękny czas, kiedy możemy podzielić się dobrem. Od wielu już lat Przedszkole Samorządowe nr 8 angażuje się w pomoc innym i skłania do pomagania. Dlatego również i w tym roku placówka wzięła udział w akcji MEN „Razem na Święta”.

Jej celem jest nie tylko pomoc innym, ale również budowanie wspólnoty i kształtowanie odpowiedzialności za drugą osobę. W ramach akcji zorganizowano zbiórkę darów, która pozwoliła na przygotowanie „Świątecznej paczki” dla najbardziej potrzebujących rodzin ze społeczności przedszkolnej.

Z pewnością taka pomoc jest bardzo ważna i potrzebna. Przedszkole dąży do tego, aby wszystkie dzieci mogły przeżyć ten magiczny czas świąt w radości i zapamiętały go jako szczęśliwy. Pamięta o tym bo wdzięczność i radość w oczach szczególnie obdarowanych maluchów jest nie do opisania. W tym miejscu jeszcze raz należy złożyć podziękowania Rodzicom dzieci oraz całemu personelowi za zaangażowanie, a wszystkim życzyć jak najwięcej zwykłego ludzkiego szczęścia.

W Przedszkolu Samorządowym nr 8 nie zapomniano też o czworonożnych przyjaciołach ze schroniska dla zwierząt w Turku. To dla nich wspólnie z Rodzicami i dziećmi zorganizowano zbiórkę darów pod hasłem „Paczka dla zwierzaczka”. Za tę formę pomocy również pięknie dziękujemy.

Tuliszków: Rada wyraziła zgodę. Samorząd dołożył s...
Przykona: Chodnik przebudowany

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 05 marca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.