Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Remonty w miejskich szkołach i przedszkolach

remonty w szkołach

Chociaż wakacje dopiero zbliżają się do półmetka, szkoły i przedszkola przygotowują się do nowego roku szkolonego. Wszędzie trwają prace konserwacyjne lub remontowe.

Największe prace tym razem prowadzone są w Szkole Podstawowej nr 4. Tam z części szerokiego korytarza powstaje nowa salka do zajęć indywidualnych z uczniem. Ponadto remontowane będą stare sanitariaty przy pomocniczej salce do zajęć sportowych oraz wykonane drobne remonty bieżące i prace konserwacyjne.

W pozostałych dwóch turkowskich szkołach podstawowych trwają drobne prace remontowo-zachowawcze i konserwacyjne. Podobnie jak we wszystkich miejskich przedszkolach. W Przedszkolu Samorządowym nr 3 dodatkowo remontowana jest sala zajęć drugiej grupy. Z kolei w Przedszkolu Samorządowym nr 6 pomieszczenie po dawnym pokoju nauczycielskim adaptowane jest na salkę zajęć specjalistycznych – rewalidacyjnych, w tym wczesnego wspomagania dzieci z niepełnosprawnościami. Przy „Szóstce” wybudowane zostaną też miejsca postojowe dla czterech samochodów. Przebudowa przyłącza centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej odbywa się natomiast w Przedszkolu Samorządowym nr 8. Wszystkie wakacyjne prace remontowo-modernizacyjne w szkołach i przedszkolach oszacowane zostały na 322 tys. zł.

Poniżej zdjęcia ze Szkoły Podstawowej nr 4 i z Przedszkola Samorządowego nr 6.

źródło: miastoturek.pl


Kolejne terminy znakowania rowerów na terenie gmin...
Mobilny punkt szczepień w Obrzębinie. Zaszczep się...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 18 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.