Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Rozwijać pasję i poszerzać horyzonty, czyli Drzwi Otwarte w ZST

Drzwi Otwarte w ZST

Do godziny 15.00 w Zespole Szkół Technicznych w Turku trwać będą Drzwi Otwarte podczas których potencjalni, przyszli wychowankowie placówki mają okazję zapoznać się z bogatą ofertą. Na gości czekały niespodzianki oraz wiele zwiedzania.

Dzisiaj, tj.29 maja młodzież ma okazję zapoznać się z propozycjami kierunków, które oferuje placówka w przyszłym roku szkolnym, porozmawiać z dyrekcją, nauczycielami i uczniami ZST oraz zobaczyć doskonale wyposażone i nowoczesne pracownie przedmiotowe.

Podczas zwiedzania jest okazja zobaczyć także, jak wygląda proces kształcenia, obserwując zajęcia otwarte prowadzone przez nauczycieli przedmiotów zawodowych między innymi w pracowniach mechatroniki, diagnostyki samochodowej, obrabiarek sterowanych numerycznie oraz w warsztatach szkolnych.

Chętni mają okazję wypróbować swoje umiejętności jazdy samochodem oraz zdobyć podstawy udzielania pierwszej pomocy. W nabywaniu zarówno wiedzy, jak i doświadczenia pomagali przedstawiciele straży pożarnej, policji oraz samorządowcy. Nie zabrakło również prezentacji zajęć sportowych oraz muzycznych umiejętności, którymi uczniowie ZST mogą się poszczycić.
Zapraszamy do obejrzenia filmu z wydarzenia TUTAJ
Szpital w Turku z szansą na kolejną, nową karetkę
Śmieciowa rewolucja w Turku. Nowa metoda naliczani...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 19 kwietnia 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.