Wideo: Ślubowanie klas pierwszych w ZST w Turku

ZST Turek

W czwartek, 30 września w Zespole Szkół Technicznych w Turku odbyło się uroczyste ślubowanie klas pierwszych. W związku z koniecznością zachowania środków bezpieczeństwa, w uroczystości wzięli udział przedstawiciele pierwszoklasistów.

Zgodnie z tradycją złożyli oni przysięgę, którą odebrała pani dyrektor Wioletta Adamiak, życząc wszystkim uczniom bardzo dobrych wyników w nauce, rozwijania zainteresowań oraz szybkiego zaaklimatyzowania się w naszej szkole. Przedstawiciele samorządu uczniowskiego również oficjalnie powitali nowych kolegów i koleżanki, oferując swoją pomoc w poznawaniu szkoły oraz życząc wielu sukcesów.

Po części oficjalnej odbyła się część artystyczna przygotowana przez szkolny zespół muzyczny Alteracja, który jak zawsze udowodnił, że w naszej szkole uczniowie mogą nie tylko zdobywać wiedzę, ale też rozwijać swoje zainteresowania i talenty.

Za przygotowanie uroczystości odpowiedzialni byli opiekunowie SU oraz opiekun pocztu sztandarowego.

źródło: ZST Turek


Promujemy zdrowe odżywianie, czyli Dzień Jabłka w ...
Tuliszków: Walne zebranie sprawozdawczo - wyborcze...

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - szwagier pisior w sobota, 02 października 2021 11:40

Towarzyszko redaktor ,gdzie foto Ryśka?

Towarzyszko redaktor ,gdzie foto Ryśka?
Gość
środa, 08 grudnia 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.