Pełen emocji spływ kajakowy z młodzieżą OHP

Spływ Kajakowy

Czas wakacji to najlepszy czas, aby spędzić go na łonie natury. Kontynuując Akcję Lato w dniu 29 lipca Hufiec Pracy 15-18 w Turku zorganizował spływ kajakowy dla naszej młodzieży. Spływy kajakowe to coraz popularniejsza forma spędzania aktywnego wolnego czasu nad wodą.

Obcowanie z przyrodą, ruch na świeżym powietrzu, możliwość przeżycia niezapomnianych przygód, to jest to co teraz młodzież potrzebuje. Spływ kajakiem odbył się po rzece Warcie na trasie Księże Młyny – Uniejów o długości 17 km. Jest to trasa zróżnicowana malownicza, wspaniałe widoki, płynąc rzeką, po drodze mijamy różne wysepki, konary drzew oraz okoliczne wioski. To właśnie, w taki sposób należy zachęcać młodzież do aktywnego spędzania wolnego czasu. Spływ po Warcie zapewnił naszej młodzieży wiele wrażeń, emocji i fajnych przeżyć.

W ten sposób, chcemy dotrzeć do jak największej liczby osób, poprzez organizowane zajęcia i propozycje dla młodzieży. Obecnie trwa rekrutacja młodzieży do Hufca Pracy w Turku. Mamy do zaoferowania coś więcej np.: pomoc w uzyskaniu i podwyższaniu wiedzy ogólnej oraz zdobycia kwalifikacji zawodowych, opiekę wychowawczą, profilaktykę dla młodzieży zagrożonej i niedostosowanej społecznie.

Anita Małuszyńska


Ruszy remont kolejnego odcinka drogi powiatowej Ma...
Tuliszków: Obóz sportowo - rekreacyjny dla dzieci ...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 01 lipca 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.