Starostwo Powiatowe ogłosiło kolejny konkurs na dyrektora szkoły średniej

ZST Turek

Zarząd Powiatu Tureckiego ogłosił kolejny konkurs na dyrektora szkoły średniej. Po kontrowersyjnej sytuacji, która miała miejsce w Zespole Szkół Rolniczych CKP w Kaczkach Średnich przyszedł czas na wybór dyrektora w Zespole Szkół Technicznych w Turku.

W poniedziałek, 20 stycznia na stronie internetowej Starostwa Powiatowego pojawiły się niezbędne informacje dotyczące konkursu na stanowisko dyrektora Zespołu Szkół Technicznych im.gen.prof. Sylwestra Kaliskiego w Turku. Obecnie placówką kieruje Wioletta Adamiak, która stanowisko objęła w roku 2015.

Dyrektorem może zostać nauczyciel mianowany lub dyplomowany, posiadający wykształcenie wyższe oraz przygotowanie pedagogiczne. Kandydat musi posiadać kurs z zakresu zarządzania, pięcioletni staż pracy pedagogicznej oraz przed przystąpieniem do konkursu na dyrektora zdobył co najmniej bardzo dobrą ocenę pracy w okresie ostatnich pięciu lat pracy lub pozytywną ocenę dorobku zawodowego w okresie ostatniego roku, w przypadku nauczyciele akademickiego pozytywną ocenę pracy w okresie ostatnich czterech lat pracy w uczelni. Szczegółowe warunki konkursu znaleźć można TUTAJ.

Kandydaci niezbędne dokumenty złożyć muszą w terminie do dnia 5 lutego 2020 roku do godziny 13.00.
Tuliszków: Międzywydziałowy Turniej Halowej Piłki ...
Władysławów: Podsumowanie roku sportowego 2019 UKS...

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - uczeń w poniedziałek, 20 stycznia 2020 23:00

Czy Pani Adamiak też napisze list otwarty? Czekamy na protest.

Czy Pani Adamiak też napisze list otwarty? Czekamy na protest.
Gość
sobota, 28 maja 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.