Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

„Świąteczna ulica” w ZSR w Kaczkach Średnich

Jasełka w ZSR Kaczki Średnie

„Świąteczna ulica” to tytuł spektakl, który z okazji nadchodzących świąt zaprezentowali uczniowie Zespołu Szkół Rolniczych w Kaczkach Średnich. Opowiedzieli oni o tym, co jest naprawdę ważne i o czym w świecie pełnym zajęć często zapominamy.

Jasełka w Zespole Szkół Rolniczych w Kaczkach Średnich odbyły się 19 grudnia. Uczniowie ciężko pracowali, by opowiedzieć pouczającą, momentami zabawną historię. Pod okiem katechetów Elżbiety Krawczyk i Dariusza Jasaka wychowankowie szkoły poruszyli ważne kwestie oraz przypomnieli o polskiej tradycji.

Przed tym jednak głos zabrał dyrektor szkoły Krzysztof Świerk, który powitał zaproszonych gości i życzył wszystkim radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku.

-Chciałbym życzyć wam rodzinnej atmosfery, bogatego Mikołaja, mnóstwo prezentów, a również tego, abyście w tym nadchodzącym Nowym Roku obrali tę dobrą drogę. Okres Bożego Narodzenia to okres, kiedy rodzi się coś dobrego. Ja bym chciał, żeby to dobro kwitło w waszych sercach podczas tych dni świątecznych, abyście poświęcili swój czas dla rodziny, na refleksje, na to, aby dzielić się ze swoimi najbliższymi tym, co liczy i co jest bardzo cenne. A w dzisiejszych czasach bardzo cenne jest właśnie to, czego wszystkim brakuje- czas. Poświęćcie go aby czynić dobrze, aby dzielić go z tymi ludźmi, którzy są dla was najważniejsi- mówił dyrektor szkoły Krzysztof Świerk.

Wśród wielu zaproszonych gości pojawiły się inicjatorki akcji Szlachetna Paczka z Tuliszkowa, które podziękowały za wsparcie oraz wszelką życzliwość podczas tegorocznego przedsięwzięcia.
 
Kawęczyn: Nastrojowe spotkanie świąteczne w Młodzi...
Wielkie kolędowanie w szkole muzycznej

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 25 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.