Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Światowy Dzień Muzyki w grupie II w Przedszkolu w Przykonie

Dzień Muzyki

W środę 4 października w ramach Światowego Dnia Muzyki grupa II gościła muzykującą rodzinę Państwa Górków, a prywatnie rodziców i braci Mikołaja, którzy są członkami Spycimierskiej Orkiestry Dętej.

Pani Agata wprowadziła dzieci w świat muzyki i instrumentów. Poznały one między innymi: saksofon, na którym gra p. Agata i Szymon, tenor, na nim gra p. Dominik i trąbkę, na której gra Dawid. Dzieci poznały budowę instrumentów, sposób ich składania i rozkładania. Dużym zainteresowaniem cieszyła się samodzielna próba wydobycia dźwięku z poszczególnych instrumentów. Pani Agata już wychwyciła osoby, które może w przyszłości dołączą do orkiestry. Na zakończenie spotkania przedszkolaki miały możliwość wysłuchania utworu w ich wykonaniu. Bardzo dziękujemy za ten miły czas!
Puchar Polski w Kickboxingu oraz Kalisz Fight Nigh...
Rajd pieszo-rowerowy w jesiennym klimacie

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 18 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.