Świętowanie z przymrużeniem oka, czyli Dzień Edukacji Narodowej w ZST

DEN ZST

Życzenia dla grona pedagogicznego, wyróżnienia dla zasłużonych nauczycieli, a to wszystko doprawione szczyptą humoru - tak właśnie wyglądały obchody Dnia Edukacji Narodowej w turkowskim Zespole Szkół Technicznych.

“Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie” - słynny cytat Jana Zamoyskiego przypomniała pracownikom, zaproszonym gościom i całej społeczności szkolnej zgromadzonej na uroczystym apelu dyrektor ZST, Wioletta Adamiak, przypominając że to właśnie nauczyciele pełnią rolę przewodników młodzieży po świecie wiedzy. Za ten codzienny trud i poświecenie pedagodzy zostali nagrodzeni przez dyrekcję szkoły, a Zbigniew Szymański i Rafał Szewczyk odebrali nagrodę starosty powiatu tureckiego.

Dla swoich nauczycieli specjalny „prezent” przygotowali także uczniowie. Z ich strony również padły słowa podzięki za cierpliwość i wyrozumiałość, a także uśmiech i dobre słowo. Dodatkiem do pięknych życzeń był natomiast program artystyczny przeprowadzony z lekkim przymróżeniem oka.

Odszedł Andrzej Kaszyński - jeden z założycieli GK...
Życzenia i wyróżnienia dla nauczycieli turkowskieg...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 26 marca 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.