Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Szyk, styl i klasa, czyli Pretty Woman w ZST w Turku

ZST Turek

Piękne, szykowne i stylowe kobiety zawitały wczoraj tj. 8 marca do Zespołu Szkół Technicznych w Turku. Wszystko za sprawą kolejnej już edycji Pretty Woman. Wydarzenie połączone było z konkursem językowym.

Zaproszonych gości przywitała dyrektor szkoły Wioletta Adamiak oraz inicjatorka wydarzenia Emilia Marucha. Panie przedstawiły krótko konkurencje konkursową „Mój wymarzony ślub”.

W świat fryzur, makijażu oraz wszelkich tajników urody obecnych wprowadziły właścicielka Studia Diament Andżelika Drzewiecka oraz absolwentka szkoły Sara Dzikowska. Panie opowiedziały, jaka jest tajemnica ich sukcesu i co osiągnęły rozwijając działalność w branży beauty.

Oczywiście wszystkich zachwycił pokaz podczas którego zaprezentowały się duety fryzjerskie z których wybrano te najlepsze. Zwycięzcy będą reprezentować szkołę w konkursie regionalnym w Kaliszu.

Podczas imprezy wręczono nagrody laureatom konkursu Styling and make up artist oraz wyróżniono najlepszych uczniów biorących udział w konkursie językowym.

Nie zabrakło muzyki, bowiem specjalnie z okazji Dnia Kobiet przed publicznością wystąpił zespół "Na Przekór" z Miejskiego Domu Kultury w Turku, a uśmiechy wywołały scenki kabaretowe przygotowane przez uczniów Zespołu Szkół Technicznych.

W wydarzeniu udział wzięli przedstawiciele szkół podstawowych ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Turku, Szkoły Podstawowej nr 5 w Turku, Szkoły Podstawowej w Cisewie, szkoły Podstawowej w Słodkowie, Szkoły Podstawowej w Tuliszkowie, Szkoły Podstawowej w Żukach, Szkoły Podstawowej w Przykonie oraz Szkoły Podstawowej w Grzymiszewie. Wyjątkowymi gośćmi byli wychowankowie Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego w Turku, którzy dzięki swym stylizacjom przenieśli wszystkich do starożytnej Grecji.

fot. M.JAC

Brudzew: Od odkrywki do transformacji. Rozmowy o p...
„Okrągła” suma od miasta na powiatowe drogi

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 16 kwietnia 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.