Tuliszków: Ciężka praca popłaca, czyli najlepsi uczniowie docenieni

Tuliszków

Wiele pracy oraz wysiłku włożyli uczniowie szkół z gminy Tuliszków, aby odnieść upragniony sukces. Jak się okazuje opłaca się. Na najlepszych czekały wspaniałe nagrody w nagrodę za najlepsze wyniki w nauce.

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się w piątek, 24 czerwca w Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury w Tuliszkowie.

Nagrody dla 47 uczniów szkół podstawowych za wysokie wyniki w nauce wręczyli burmistrz Tuliszkowa Krzysztof Roman oraz dyrektorzy poszczególnych szkół.

-Chcemy podziękować Wam, drogie dzieci, droga młodzieży za to, że przykładaliście się do pracy, za to, że poświęcaliście swój czas na to, żeby osiągnąć te wyjątkowe wyniki w nauce. Chcieliśmy podziękować rodzicom, za to, że pomagali swoim dzieciom i osiągnęli wszyscy wspólnie razem sukces- mówił burmistrz Tuliszkowa Krzysztof Roman.

Ten rok szkolny z całą pewnością był ciężki dla wychowanków placówek lecz dzięki uporowi i determinacji udało się osiągnąć upragniony cel. W każdej ze szkół dyrektor wraz z radą pedagogiczną wytypowali uczniów z najwyższymi średnimi, których chcieliby dodatkowo nagrodzić. To właśnie oni zostali docenieni podczas piątkowej uroczystości.

Gratulujemy!

 

Profesjonalizm i bezpieczeństwo tylko w PSB Mrówka
Czasu coraz mniej. Czy marszałek złoży wniosek o b...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 15 sierpnia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.