Tuliszków: Kolędy, prezenty i wiele wzruszenia w Szkole Podstawowej

Szkoła Podstawowa w Tuliszkowie

Wzruszające chwile czekały na seniorów z gminy Tuliszków podczas wydarzenia w Szkole Podstawowej. Maluchy doceniły ciepło oraz doświadczenie życiowe gości obdarowując ich prezentami.

Bożonarodzeniowe występy dzieci ze Szkoły Podstawowej w Tuliszkowie odbyły się w środę, 19 grudnia. Wspólne śpiewanie kolęd, podarunki i Święty Mikołaj to tylko niektóre z niespodzianek przygotowanych przez organizatorów.

Już od wielu lat Bank Żywności w Koninie organizuje akcję Pogotowie Świętego Mikołaja. Zawsze udział w inicjatywnie biorą uczniowie placówki. Uzbierane podczas zbiórki produkty przeznaczane są na paczki dla najuboższych. W tym roku niespodzianki powędrowały do seniorów wskazanych przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej.

-Wierzymy, że żywa współpraca młodzieży z tuliszkowskim Klubem Seniora i Uniwersytetem Trzeciego Wieku pozwoli niwelować bariery pokoleniowy- mówiła jedna z inicjatorek spotkania Katarzyna Szczap.

Dzieci były doskonale przygotowane do występów i wprowadziły przybyłych gości w wyjątkowy, świąteczny nastrój.

Życzenia obecnym złożyli między innymi poseł Ryszard Bartosik, starosta turecki Dariusz Kałużny oraz dyrektor szkoły Mirosława Puszcz-Majda.

Wzruszającą chwilą było przekazanie seniorom przez maluchy prezentów, które z całą pewnością były wspaniałym dopełnieniem wieczoru.
 
O tradycji i magii Świąt Bożego Narodzenia w ZST
Malanów: Przyszłoroczny budżet z nadwyżką finansow...

Podobne wpisy

 

Komentarze 2

Gość - kolędnik w niedziela, 23 grudzień 2018 19:22

Było bardzo sympatycznie

Było bardzo sympatycznie
Gość - RYSZARD w czwartek, 20 grudzień 2018 19:13

A burmistrz to już nie pamięta, że w dżinsach to się na apele nie chodzi? ????

A burmistrz to już nie pamięta, że w dżinsach to się na apele nie chodzi? ????
Gość
poniedziałek, 13 lipiec 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.