Pożegnanie z beztroskim dzieciństwem, czyli zakończenie roku w Żłobku Miejskim

Zakończenie Roku w Żłobku Miejskim

Tak to już jest, że od pierwszych chwil, lat życia, doświadczamy upływu czasu. Urodziny, nowy rok ale i zakończenie roku w żłobku, przedszkolu czy szkole są tego spektakularnymi przykładami.

Koniec czerwca to dla wychowanków i uczniów instytucji edukacyjnych czas rozpoczęcia wakacyjnej przerwy, przejścia na wyższy etap edukacji lub czas rozstania. Tak też było w ostatnich dniach w Żłobku Miejskim w Turku podczas uroczystego zakończenia roku dla dzieci ze starszej grupy.

To one kończyły ten „żłobkowy etap” swojego życia. Dlatego pojawiły się w placówce razem ze swoimi rodzicami, babciami i dziadkami oraz bliskimi. Dzieci przygotowały okolicznościowy program artystyczny, który rozbawił i wzruszył dorosłych. Następnie Monika Rojek, dyrektor żłobka, podziękowała dzieciom za wspólnie przeżyty czas, a rodzicom za dobrą współpracę. Rodzice odwdzięczyli się, dziękując za życzliwości, troskę, okazane serce, trud włożony w opiekę i wychowanie ich pociech.

Opiekunki-wychowawczynie grupy, każdemu dziecku wręczyły pamiątkowe dyplomy i książeczki. Oczywiście odbyło się też małe, wspólne przyjęcie z udziałem dzieci, ich rodziców i pozostałych.

Na zakończenie dyrektorka i opiekunki jeszcze raz podziękowały rodzicom, za to że zaufali placówce i powierzyli im swoje dzieci, a już „absolwentom żłobka” życzyły powodzenia w przedszkolnej edukacji.

 

Wideo: Ryszard Bartosik o starcie w wyborach parla...
Regionalna Wystawa Koni Hodowlanych w Ośrodku Jeźd...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 06 lutego 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.