Tuliszków: Sędzia Anna Maria Wesołowska na spotkaniu z uczniami z Grzymiszewa

Anna Maria Wesołowska

Znana głównie z telewizyjnych programów sędzia Anna Maria Wesołowska spotkała się z uczniami Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Romualda Traugutta w Grzymiszewie. A już popołudniu porozmawia z mieszkańcami Tuliszkowa w sali Ochotniczej Straży Pożarnej.

Anna Maria Wesołowska jest sędzią w stanie spoczynku. Popularność zdobyła występując w serialu paradokumentalnym, grając samą siebie. Występowała również w programie „Wesołowska i mediatorzy”. To najpopularniejsza i najbardziej rozpoznawalna sędzina w Polsce, znany autorytet w dziedzinie prawa, która od wielu lat pracuje w obszarze szerokorozumianej edukacji prawnej społeczeństwa, także w zakresie mediacji rodzinnych, czy przeciwdziałania przemocy.

Od lat organizuje ona wykłady profilaktyczne dla dzieci, rodziców i nauczycieli, a także lekcje profilaktyczne. Jedno z nich we wtorek, 15 marca zorganizowano właśnie w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Grzymiszewie.

A już popołudniu, o godz. 18.00 w sali OSP w Tuliszkowie z Anną Marią Wesołowską spotkać się będą mogli wszyscy dorośli mieszkańcy gminy.


62. KST ponownie w maju. Kiedy poznamy repertuar?
Strażacy z KP PSP Turek pomagają przy granicy Pols...

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - Ja w wtorek, 15 marca 2022 19:31

Edukacja na poziomie serialu paradokumentu. Ogłupianie społeczeństwa od najmłodszych lat.

Edukacja na poziomie serialu paradokumentu. Ogłupianie społeczeństwa od najmłodszych lat.
Gość
wtorek, 05 lipca 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.