Turek: Nauczyciele z awansami

Awanse nauczycieli
W czwartek, 25 sierpnia w Urzędzie Miejskim w Turku, czworo nauczycieli złożyło ślubowanie i otrzymało akty awansu na stopień nauczyciela mianowanego.
 
 
Kilka tygodni temu cała czwórka zdała egzamin na stopień nauczyciela mianowanego. Egzamin z wynikiem pozytywnym ukończyły panie: Ewelina Rygiert – nauczyciel nauczania początkowego w Szkole Podstawowej nr 4 i Karolina Leszczyńska – nauczyciel w Przedszkolu Samorządowym nr 6, oraz panowie: Kamil Walaszczyk – nauczyciel religii w Szkole Podstawowej nr 4 i Radosław Maciaszczyk – nauczyciel nauczania początkowego w Szkole Podstawowej nr 5. Dopełnieniem formalności było złożenie ślubowania przed Godłem Państwowym, w obecności Burmistrza Turku.
Awansowani nauczyciele otrzymali od burmistrza Romualda Antosika akty mianowania, potwierdzające uzyskanie przez nich tytułu nauczyciela mianowanego.
Dobre panele to podstawa. Szeroka oferta w PSB Mró...
Powstanie ekran akustyczny przy al. Jana Pawła II....

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 26 listopada 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.