Uczniowe z Zespołu Szkół Rolniczych w Kaczkach Średnich powitali nowy rok szkolny

Rozpoczęcie roku szkolnego w ZSR CKP Kaczki Średnie
Uczniowie, nauczyciele, wychowawcy oraz dyrektorzy placówek edukacyjno-wychowawczych z Kaczek Średnich rozpoczęli nowy rok szkolny mszą świętą w miejscowym kościele parafialnym. Następnie uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół Rolniczych CKP w Kaczkach Średnich, rozpoczęli nowy rok szkolny 2023/2024. Na placu szkolnym odbyła się uroczysta inauguracja roku oraz ślubowanie uczniów klas pierwszych.
 
 
Ja uczeń Zespołu Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Kaczkach Średnich ślubuję: „...wspierać słabszych i potrzebujących, przestrzegać prawa, przeciwstawiać się przejawom agresji i nietolerancji, pilnie zdobywać wiedzę....”. Między innymi tymi słowami uczniowie klas pierwszych rozpoczęli swoją przygodę w Zespole Szkół Rolniczych w Kaczkach Średnich.
 
Pani dyrektor Elżbieta Karwacka powitała uczniów i nauczycieli i życzyła wszystkim pomyślności i wiele radości z pracy w nadchodzącym roku szkolnym.
 
Reprezentująca starostę powiatu tureckiego Eugenia Paterkiewicz gratulowała uczniom wyboru szkoły i życzyła samych sukcesów na edukacyjnych ścieżkach. Gratulowała też dyrekcji oraz całej społeczności szkolnej efektów dobrej pracy w ostatnich latach.
Licealiści powrócili w szkolne mury. Wśród nich po...
Uroczyste zakończenie żniw, czyli Dożynki Powiatow...

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - absolwent w czwartek, 07 września 2023 12:32

Tak bez Czarnka i Barosika? Tak zwyczajnie? Bez propagandy? Nie wierzę! Ale śmieszna klasa mundurowa jest:-)

Tak bez Czarnka i Barosika? Tak zwyczajnie? Bez propagandy? Nie wierzę! Ale śmieszna klasa mundurowa jest:-)
Gość
wtorek, 05 grudnia 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.