Uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego w Turku powitali wakacje

Zakończenie Roku Szkolnego I LO

-Drodzy uczniowie, od jutra wakacje. Spędźcie je bezpiecznie. Pamiętajcie o zdrowiu własnym i innych. Zachowajcie ostrożność nad wodą, w ruchu drogowym. Wracajcie opaleni, wypoczęci i z nowym zapałem do nauki- mówiła dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego Danuta Szczepanik podczas zakończenia roku szkolnego, które odbyło się 19 czerwca.

Uroczystość rozpoczęto od wprowadzenia sztandaru oraz odśpiewania hymnu państwowego. Po przywitaniu gości, w osobach przedstawicieli samorządu wojewódzkiego, miejskiego, powiatowego, przedstawicieli firm i instytucji patronujących, nauczycieli emerytowanych oraz grona pedagogicznego głos zabrała dyrektor szkoły Danuta Szczepanik. W swoim przemówieniu gratulowała uczniom pracy, zaangażowania i wytrwałości w całorocznej pracy, życząc wszystkim udanego wypoczynku w czasie wakacji.

Najlepszą uczennicą roku szkolnego 2018/2019 w I Liceum Ogólnokształcącym jest Oliwia Witczak z klasy Ic, która uzyskała średnią ocen na świadectwie 5,76 i wzorowe zachowanie dzięki czemu otrzymała Stypendium Prezesa Rady Ministrów. Nagrodę dla Oliwii wręczył starosta turecki Dariusz Kałużny.

Nagrodzono także uczniów za osiągnięcia w konkursach przedmiotowych oraz za sukcesy sportowe. Po części oficjalnej wszyscy udali się do klas po świadectwa, a potem już na wakacje.
W Spycimierzu powstaje kwietny dywan. Wierni wezmą...
Wakacje czas start! Uczniowie ZST zakończyli rok s...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 03 marca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.