Uczniowie Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Turku zakończyli Rok Szkolny 2018/2019

Zakończenie Roku Szkolnego

19 czerwca uczniowie, nauczyciele i rodzice spotkali się na uroczystym zakończeniu Roku Szkolnego 2018/2019. Wśród zaproszonych gości znaleźli się: pan Sławomir Kosobudzki, Naczelnik Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Turku oraz pan Tadeusz Rosiak, leśniczy Nadleśnictwa Turek.

Na wstępie głos zabrała pani dyrektor Izabela Piotrowska, która podsumowała miniony rok szkolny, podziękowała wszystkim za całoroczną pracę i życzyła słonecznych i bezpiecznych wakacji. Uczniowie wyróżniający się zachowaniem i wynikami w nauce oraz biorący aktywny udział w życiu szkoły odebrali z rąk pani dyrektor świadectwa i nagrody, a absolwenci dyplomy. Pan Tadeusz Rosiak wręczył odznaki krajoznawcze PTTT Ziemi Tureckiej uczniom, którzy poznali określoną liczbę obiektów krajoznawczych. Nie zapomniano również o współpracujących z placówką instytucjach, którym pani dyrektor wręczyła dyplomy uznania oraz rodzicach, którzy otrzymali podziękowania i listy gratulacyjne. W imieniu Samorządu Powiatu Tureckiego głos zabrał pan Sławomir Kosobudzki, który przekazał podziękowania za trud włożony w nauczanie oraz wręczył Nagrodę Starosty dla najlepszego ucznia w szkole. Uroczystość zakończył program artystyczny w wykonaniu absolwentów Ośrodka, którzy z dużym wzruszeniem dziękowali za wspólnie spędzone chwile. Następnie uczniowie wraz z rodzicami i wychowawcami udali się do klas, aby odebrać świadectwa.

Uroczystość przygotowali: pani Alina Adamiak, pani Wioletta Paruszewska, pana Mariusz Dróżdż oraz pani Marlena Graczyk.
Nie korzystają, a płacą, czyli mieszkańcy Smorawiń...
Tuliszków: Pierwsze absolutorium dla Krzysztofa Ro...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 06 lutego 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.