Uczniowie z „Czwórki” uczcili 100. rocznicę Świętego Jana Pawła II- Papieża Polaka

SP 4

18 maja 2020 roku obchodzimy 100. rocznicę urodzin wielkiego rodaka Papieża- Jana Pawła II. Jest to szczególny dzień w życiu naszego narodu, a także świata. Święty Jan Paweł II poruszał i porusza umysły i serca wszystkich, którzy Go poznali i poznają.

Jest dla nas szczególnym wzorem umiłowania Boga oraz drugiego człowieka. Z wielkim szacunkiem odnosił się do wszystkich, których spotykał. Wszyscy powinniśmy brać przykład z Tego wielkiego człowieka. Pragnąc uczcić 100. rocznicę urodzin Papieża Polaka, uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Turku upamiętnili Jego postać, wykonując prace plastyczne przedstawiające różne wydarzenia z Jego życia. W tym trudnym dla nas czasie, choć w taki sposób możemy wyrazić wdzięczność za życie i działanie Świętego Jana Pawła II.
Mobilna pracownia multimedialna dla Szkoły Podstaw...
Gm.Turek: Pożar budynku mieszkalnego w Kaczkach Śr...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 08 grudnia 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.