Uczniowie z ZPEW w Turku wicemistrzami w wojewódzkim finale Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

Zespół Placówek Edukacyjno Wychowawczych z Turku

Uczniowie z Zespołu Placówek Edukacyjno – Wychowawczych w Turku wicemistrzami w wojewódzkim finale Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.

Uczniowie z Turku odnieśli ogromny sykces. Rezentacja Branżowej Szkoły I Stopnia Specjalnej z Zespołu Placówek Edukacyjno – Wychowawczych w Turku zajęła II miejsca w wojewódzkim finale Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, który był rozgrywany na Międzynarodowych Targach Poznańskich podczas trwania wystawy Motor Show.

Szkołę reprezentowali uczniowie: Piotr Denkowski, Ewelina Jaśkiewicz, Katarzyna Matela wraz z opiekunem Panem Jackiem Kubiakiem.

Organizatorem konkursu byli: Polski Związek Motorowy, Komenda Główna Policji, Ministerstwo Edukacji i Nauki, Ministerstwo Infrastruktury, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Wojewódzkie Ośrodki Ruchu Drogowego.

Wielkie gratulacje dla uczniów, nauczycieli oraz kierownictwa szkoły za wspaniałe przygotowanie do konkursu i godne reprezentowanie Wielkopolski Wschodniej na turnieju.
Egzamin seniorski na najwyższe stopnie szkoleniowe
Kibicujemy siatkarkom i siatkarzom UKS „Piątka” Tu...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 28 stycznia 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.