Uczniowie z ZSR Kaczki Średnie i ZSP w Dobrej najlepszymi kandydatami do policji

Turniej w Kaczkach Średnich

Międzyszkolna rywalizacja o Puchar Komendanta Komendy Powiatowej Policji w Turku odbyła się 12 grudnia w Zespole Szkół Rolniczych w Kaczkach Średnich. Zmagania przybrały charakter o zasięgu ponad powiatowym, a młodzież mogła sprawdzić swoje predyspozycje.

W zawodach wystartowali wychowankowie szkół z Poddębic, Turku, Dobrej, Malanowa, Sompolna, Żychlina oraz Kaczek Średnich.

Zebranych uczniów i przybyłych gości powitał dyrektor Krzysztof Świerk, który życzył wszystkim powodzenia. Zawody oficjalnie otworzył komendant Powiatowy Policji w Turku Michał Grzelak.

Przygotowany tor przeszkód był taki sam jak ten, z którym zmagają się kandydaci do szkoły policyjnej. Przewroty w przód i w tył, skoki przez skrzynię, dźwiganie 28-kilogramowego manekina, czy też rzuty piłkami lekarskimi i brzuszki to etapy toru, którego pokonać należało w jak najkrótszym czasie. Dlatego najlepsi zawodnicy otrzymywali puchar ufundowany przez turkowskiego komendanta KPP.

Oto ostateczna klasyfikacja:
Szkoły Ponadopodstawowe:
I miejsce: ZSR CKP Kaczki Średnie
II miejsce: ZSR CKP Kaczki Średnie
III miejsce: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Poddębicach
Szkoły Podstawowe:
I miejsce: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dobrej
II miejsce: Szkoła Podstawowa nr 5 w Turku
III miejsce: Szkoła Podstawowa w Malanowie
 
Turkowianie marszem uczcili pamięć o trudnej histo...
Wideo: Wyjątkowa uroczystość w Szkole Podstawowej ...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
wtorek, 18 czerwiec 2019

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.