Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Uczniowie z ZSR w Kaczkach Średnich udali się na zasłużone wakacje

Image_17

W Zespole Szkół Rolniczych CKP w Kaczkach Średnich uczniowie zakończyli kolejny rok nauki. Nadszedł czas, aby na jakiś czas rozstać się z wychowawcami oraz przyjaciółmi ze szkolnej ławki i udać się na zasłużone wakacje.


Za uczniami miesiące ciężkiej pracy, którą podsumowano w piątek, 22 czerwca. W uroczystości udział wzięli przedstawiciele samorządów oraz lokalnych instytucji, nauczyciele oraz rzecz jasna uczniowie. Wyjątkowym gościem tego dnia był Władysław Kozakiewicz, który pogratulował wszystkim podjętych działań oraz zażartował, że już niebawem dołączy do kadry pedagogicznej Zespołu Szkół Rolniczych w Kaczkach Średnich.


- Już niebawem najlepsi odbiorą nagrody, ale myślę, że każdy z was wyciągnął przez ten rok wiele dla siebie i już od nowego roku będziecie zmotywowani, aby podnosić swe sprawności i kwalifikacje, a my będziemy wam w tym pomagać, będziemy was wspierać - mówił dyrektor szkoły Krzysztof Świerk.


Najlepsi za dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie, osiągnięcia sportowe oraz działania na rzecz szkoły otrzymali nagrody.


Po uroczystości przyszedł czas na występy artystyczne w wykonaniu wychowanków Zespołu Szkół Technicznych w Turku.

Sukcesy uczniów, dobre wyniki i wiele inwestycji, ...
Wzruszające i pełne dumy zakończenie roku w I LO w...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 16 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.