Uczniowie ze Słowacji SPŠE Adlerka na praktykach w ZST w Turku

ZST Turek

W murach Zespołu Szkół Techniczych w Turku uczniowie ze Słowacji SPŠE Adlerka, którzy przyjechali na dwutygodniową praktykę, w ramach integracji koleżeńskiej poznawali branże usługowe.

Pierwszym etapem było wspólne wykonywanie pierogów po okiem Marzena Maćków wraz z doświadczonymi uczniami z 4 klasy gastronomicznej. Uczniowie ci w ubiegłym roku odbywali praktyki zagraniczne w ramach projektu PO WER. Chętne osoby skorzystały także z usługi strzyżenia, stylizacji włosów oraz wizualizacji fryzury w programie HairConcept – kl. 2fw, opiekun – Emilia Marucha.
 
To był dzień pełen wrażeń. Podziękowania za współpracę należą się uczniom z zakładów fryzjerskich Roberto&Carlos, Złote Nożyczki – Salon Fryzjerski by David Olas oraz BeautyHair Katarzyna Sasiak, Salon Fryzjerski Metamorfoza Emilia Macudzińska, Arleta Szereda.
 
Tragedia na krajówce. Zginął mieszkaniec gminy Wła...
Wideo: Trzy historie o mieście spod ziemi, czyli n...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 05 marca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.