Uczniowie ZSR Kaczki Średnie zakończyli rok szkolny

Zakończenie Roku ZSR Kaczki Średnie

W Zespole Szkół Rolniczych w Kaczkach Średnich zakończono kolejny rok nauki. Nadszedł czas, aby opuścić szkolną ławkę i udać się na upragnione, a także w pełni zasłużone wakacje. Za uczniami miesiące ciężkiej pracy, którą należało podsumować i pochwalić najwytrwalszych.

Za uczniami miesiące ciężkiej pracy, którą podsumowano w środę, 19 czerwca. W uroczystości udział wzięli przedstawiciele samorządów oraz lokalnych instytucji, nauczyciele oraz rzecz jasna uczniowie. Ciężkiej pracy pogratulował uczniom dyrektor placówki Krzysztof Świerk.

-Dziękuję za kolejny rok bycia w waszej drużynie, jako dyrektor, bo jest to warte tego, żeby wstawać wcześnie rano i kłaść się późno spać. Myślę, że przed nami jeszcze wiele do zrealizowania jeszcze wiele celów na następny rok szkolny, czego życzę państwu, również sobie. Życzę wam młodzi przyjaciele odpoczynku, wytchnienia w nadchodzące wakacje. Życzę wam tego, żebyśmy spotkali się na początku września i abyśmy mogli zainaugurować kolejny rok szkolny, a wy żebyście naładowali akumulatory i od nowego roku weszli z nową energią w tę szkołę, która pewnie jeszcze troszkę się po wakacjach zmieni- mówił Krzysztof Świerk.

Najlepsi za dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie, osiągnięcia sportowe oraz działania na rzecz szkoły otrzymali nagrody. Najlepszym uczniem Zespołu Szkół Rolniczych CKP w Kaczkach Średnich został Piotr Korczyński z klasy II Technikum (technik spedycji), który uzyskał średnią ocen 5,75.
Wakacje czas start! Uczniowie ZST zakończyli rok s...
Muzycznie podsumowali rok szkolny

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 09 lipiec 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.