Uroczyste zakończenie Roku Szkolnego 2017/2018

DSC08819

W dniu 22 czerwca 2018 roku uczniowie, nauczyciele i rodzice uczestniczyli w uroczystym zakończeniu Roku Szkolnego 2017/2018. Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu państwowego głos zabrała pani dyrektor Jolanta Baran, witając wszystkich zebranych oraz przybyłych gości, a wśród nich: pana Jacka Suszka, Dyrektora Wydziału Rozwoju i Edukacji Starostwa Powiatowego w Turku, pana Franciszka Pyziaka, zastępcę komendanta ZHP Hufca Turek oraz panią Anetę Jurek, przedstawiciela Nadleśnictwa Turek.

Pani Dyrektor skierowała słowa podziękowania za całoroczną pracę do nauczycieli, pracowników, rodziców oraz uczniów, życząc wszystkim słonecznych wakacji. Następnie wręczono nagrody dla najlepszych uczniów. W imieniu Samorządu Powiatu Tureckiego głos zabrał pan Jacek Suszek, który przekazał podziękowania za trud włożony w nauczanie oraz życzył wszystkim bezpiecznego wakacyjnego wypoczynku. Ważnym momentem uroczystości było pożegnanie tegorocznych absolwentów szkoły, którzy w tym roku stanowili wyjątkowo liczną grupę, bo aż dwudziestu czterech uczniów. Po części oficjalnej uroczystości wyprowadzono sztandar szkoły i rozpoczęła się część artystyczna w wykonaniu uczniów naszego Ośrodka. Po zakończeniu części artystycznej uczniowie wraz z rodzicami i wychowawcami rozeszli się do klas, aby odebrać świadectwa, a absolwenci udali się na zorganizowane specjalnie dla nich pożegnanie połączone z nutką wspomnień i słodkim poczęstunkiem.

Uroczystość zakończenia roku szkolnego została przygotowana przez nauczycieli: Elżbietę Kociołek, Beatę Szczesiak, Marlenę Graczyk i Mariusza Dróżdża.
 
TUREK: Integracyjny Bieg z przeszkodami – TurMaged...
Bez barier, prawdziwi, z czystymi emocjami- czyli ...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 07 sierpień 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.