Konkurs „Co mi w duszy gra” to od lat wspaniała okazja, aby młodzi uzdolnieni mieszkańcy powiatu tureckiego mogli pochwalić się swoimi talentami. Uroczystą galę z wręczeniem nagród zorganizowano w czwartek, 1 grudnia.
Jury w składzie: Przewodnicząca: Pani Ela Galoch
Członkowie: Pani Renata Bąk
przyznało nagrody i wyróżnienia:
I NAGRODA – LAURA RYBARCZYK
Szkoła Podstawowa w Tuliszkowie
Opiekun: Pani Sylwia Zielińska - Sikora
II NAGRODA – PAULINA PERLIŃSKA
Szkoła Podstawowa w Kowalach Pańskich Kolonii
Opiekun: Pani Katarzyna Linka
III NAGRODA – MARTYNA ZDUNEK
Szkoła Podstawowa w Turkowicach
Opiekun: Pani Paulina Misiak
I WYRÓŻNIENIE – LAURA JURKIEWICZ
Szkoła Podstawowa w Tuliszkowie
Opiekun: Pani Sylwia Zielińska - Sikora
I WYRÓŻNIENIE – ZOFIA MARCZYŃSKA
Szkoła Podstawowa w Cisewie
Opiekun: Pani Arleta Walczyńska
I WYRÓŻNIENIE – GABRIELA JAŚNIEWICZ
Szkoła Podstawowa w Turkowicach
Opiekun: Pani Paulina Misiak
I WYRÓŻNIENIE – MARTA CIEŚLAK
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Turku
Opiekun: Pani Elżbieta Kaczmarek
I WYRÓŻNIENIE – EWELINA KUBASIK IG
I Liceum Ogólnokształcące w Turku
I WYRÓŻNIENIE – IGOR ILSKI
Szkoła Podstawowa w Uniejowie
Opiekun: Pani Mirosława Wiśniewska
I WYRÓŻNIENIE – AMELIA JURKIEWICZ
Szkoła Podstawowa w Tuliszkowie
Opiekun: Pani Sylwia Zielińska - Sikora
2. PLASTYKA:
Jury w składzie: Przewodnicząca: Pani Hanna Choinka
Członkowie: Pani Alina Graczyk, Pani Ela Galoch, Pani Renata Bąk
przyznało nagrody i wyróżnienia:
I NAGRODA – MAJA STASIAK
Szkoła Podstawowa Nr 5 w Turku
I NAGRODA – ANTONINA SADŁOWSKA
Zespół Szkół w Przykonie
Opiekun: Pani Aleksandra Sadłowska
II NAGRODA – MARIA PAKULSKA 2F
I Liceum Ogólnokształcące w Turku
II NAGRODA – PIOTR ZIARKOWSKI
Zespół Szkół Technicznych w Turku
Opiekun: Pani Iwona Rosiak
II NAGRODA – MARTYNA KASZNIA 3A
I Liceum Ogólnokształcące w Turku
II NAGRODA – WERONIKA WRÓBLEWSKA 2C
I Liceum Ogólnokształcące w Turku
I WYRÓŻNIENIE – SANDRA MOZIO 1K
I Liceum Ogólnokształcące w Turku
I WYRÓŻNIENIE – WIKTORIA KUŹNIK
Zespół Szkół Technicznych w Turku
Opiekun: Pani Agnieszka Andrzejak
I WYRÓŻNIENIE – KAROLINA ZIELIŃSKA 3D
I Liceum Ogólnokształcące w Turku
I WYRÓŻNIENIE – NIKOLA PTASIŃSKA
Szkoła Podstawowa w Skarżynie
Opiekun: Pani Magdalena Ptasińska
II WYRÓŻNIENIE – KACPER ROSIAKOWSKI
Zespół Placówek Edukacyjno – Wychowawczych w Turku
Opiekun: Pani Elżbieta Stefańska
II WYRÓŻNIENIE – JULIA KARKUSIŃSKA
Szkoła Podstawowa w Chlebowie
Opiekun: Pani Jolanta Pośka
II WYRÓŻNIENIE – HANNA MITUTA
Szkoła Podstawowa w Wyszynie
Opiekun: Pani Anna Mielcarska
III WYRÓŻNIENIE – EWA TOMASZEWSKA
Szkoła Podstawowa w Wilamowie
Opiekun: Pani Elżbieta Bartnik
III WYRÓŻNIENIE – TATIANA ADASIAK
Szkoła Podstawowa w Brudzewie
Opiekun: Pani Krystyna Wałowska
III WYRÓŻNIENIE – ROKSANA URBANIAK
Szkoła Podstawowa w Koźminie
Opiekun: Pani Zofia Cichomska
3. FOTOGRAFIA:
Jury w składzie: Przewodnicząca: Pani Hanna Choinka
Członkowie: Pani Alina Graczyk, Pani Ela Galoch, Pani Renata Bąk
przyznało nagrody i wyróżnienia:
I NAGRODA – ZOFIA STAWICKA 2B
I Liceum Ogólnokształcące w Turku
II NAGRODA – PATRYCJA FRĄTCZAK
Zespół Szkół Technicznych w Turku
Opiekun: Pani Agnieszka Andrzejak
II NAGRODA – WIKTORIA KWAŚNIEWSKA 2C
I Liceum Ogólnokształcące w Turku
II NAGRODA – JAKUB GOŁDYKA
Szkoła Podstawowa w Malanowie
Opiekun: Pan Jacek Stasinczuk
II NAGRODA – ADRIANNA MAĆCZAK
Szkoła Podstawowa w Malanowie
Opiekun: Pan Jacek Stasinczuk
III NAGRODA – NADIA PRZYBYLSKA
Szkoła Podstawowa w Chylinie
Opiekun: Pani Grażyna Andrzejewska
III NAGRODA – KARINA CHRZUSZCZ
Zespół Szkolno – Przedszkolny w Grzymiszewie
Opiekun: Pani Marzena Mazurek
III NAGRODA – AMELIA JAROS
Szkoła Podstawowa Nr 5 w Turku
Opiekun: Pani Beata Szymańska
III NAGRODA – KAROLINA ZIELIŃSKA 3D
I Liceum Ogólnokształcące w Turku
III NAGRODA – KSENIA KRUPA
Zespół Szkół Technicznych w Turku
Opiekun: Pani Agnieszka Andrzejak
III NAGRODA – DOMINIK OKOŃSKI
Zespół Szkół Rolniczych w Kaczkach Średnich
Opiekun: Pani Iwona Rosiak
I WYRÓŻNIENIE – JUSTYNA MUSIDLAK
Szkoła Podstawowa w Malanowie
Opiekun: Pani Iwona Krajewska
I WYRÓŻNIENIE – TATIANA SMAK
Szkoła Podstawowa Nr 5 w Turku
Opiekun: Pani Beata Szymańska
II WYRÓŻNIENIE – GABRIELA SKAŁA
Szkoła Podstawowa w Kawęczynie
Opiekun: Pani Aneta Górska
II WYRÓŻNIENIE – AMELIA BECALIK
Zespół Szkolno – Przedszkolny w Dobrej
Opiekun: Pani Justyna Piestrzyńska
Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.