Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

W nowy rok szkolny z nauczycielskimi awansami

Powiat Turecki

Stopień nauczyciela mianowanego jest kolejnym etapem na drodze rozwoju zawodowego pedagogów. W tym roku szkolnym do postępowania egzaminacyjnego na wyższy stopień awansu zawodowego przystąpiło czterech nauczycieli kontraktowych ze szkół, dla których organem prowadzącym jest Powiat Turecki.

Wcześniej, zgodnie z procedurą, nauczyciele odbyli prawie trzyletni staż zawodowy. W trakcie egzaminu nauczyciele zaprezentowali swój dorobek zawodowy, a następnie odpowiadali na pytania egzaminujących członków komisji. Wszyscy zdali egzamin na wyższy stopień zawodowy i 26 sierpnia br. spotkali się, by złożyć uroczyste ślubowanie.

Z rąk Starosty Tureckiego Dariusza Kałużnego pedagodzy otrzymali akty nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego w obecności: Wicestarosty Władysława Karskiego, Naczelnika Wydziału Edukacji Sławomira Kosobudzkiego, Dyrektor Zespołu Szkół Technicznych w Turku - Wioletty Adamiak, Dyrektor Zespołu Szkół Rolniczych w Kaczkach Średnich – Elżbiety Karwackiej oraz Dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego w Tuku - Danuty Szczepanik.

Nadchodzący rok szkolny z tytułem nauczyciela mianowanego rozpoczną:

Barbara Ressel – nauczyciel historii i wiedzy o społeczeństwie w Zespole Szkół Technicznych im. gen. prof. Sylwestra Kaliskiego w Turku

Anita Nawrot – nauczyciel informatyki i przedmiotów zawodowych w zawodzie technik reklamy i technik programista w Zespole Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznegow Kaczkach Średnich

Ilona Pietruszewska – nauczyciel wychowawca w internacie w Zespole Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Kaczkach Średnich

Sebastian Soszyński – nauczyciel przedmiotów zawodowych w zawodzie technik pojazdów samochodowych w Zespole Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Kaczkach Średnich.

źródło: powiat.turek.pl

Drugie życie rzeczy, czyli turkowski pchli targ
Codzienna walka o lepsze jutro i powrót pana Andrz...

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - Filipowicz fan PiS w piątek, 26 sierpnia 2022 14:29

Kałużny z PiS to i nauczyciele mianowani z ponoć PiSowskiej szkoły ZSR z awansem.Ach ,dlaczego Mnie to nie dziwi a książkę Roszkowskiego dostali ?

Kałużny z PiS to i nauczyciele mianowani z ponoć PiSowskiej szkoły ZSR z awansem.Ach ,dlaczego Mnie to nie dziwi a książkę Roszkowskiego dostali ?
Gość
sobota, 25 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.