W Rak'n'Roll – owym rytmie w Zespole Szkół Technicznych

ZST Turek

Ogólnopolskiej akcji charytatywnej Fundacji Rak‘n’Roll - Wygraj życie - ciąg dalszy! Swoje długie włosy w szlachetnym celu oddały tym razem: Lilianna Kaźmierczak, Martyna Radosz, Gabriela Kusz oraz Aleksandra Kaczmarek.

Dziękujemy w imieniu fundacji i zapraszamy do udziału w projekcie. Trzeba nadmienić, że strzyżenia wykonują uczennice z klas fryzjerskich technikum. Tym razem były to: Milena Wawrzyniak (3FG), Emilia Madaj (3FG) Kinga Woreta (4FZ) wspierane przez Karolinę Matusiak (2EF) Klaudię Nowak (1LF), Karolinę Graczyk 1LF), Martę Obielak (3FG) i Wiktorię Danisz (3FG).

Koordynatorem akcji w ZST jest Emilia Marucha. Metamorfozy dla „Daj Włos!” możliwe są po wcześniejszym umówieniu - kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka w Specjalnym Ośr...
Władysławów: Wszystkiego najpiękniejszego dla Pani...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 18 stycznia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.