W Zespole Szkół Technicznych rozbrzmiał pierwszy dzwonek

Rozpoczęcie Roku ZST 2018/2019

Wakacje dobiegły końca. Zespół Szkół Technicznych w Turku znów tętni życiem. Po dwóch miesiącach wypoczynku młodzi ludzie powrócili do placówki, by przeżyć wspólnie kolejne miesiące. Oprócz nauki na uczniów czeka z całą pewnością wiele przygód.

Dzisiaj, tj. 3 września o godzinie 9.00 rozpoczęto nowy rok szkolny. Przed wychowankami szkoły czas wytężonej pracy, nabywania nowych doświadczeń oraz wyjątkowej zabawy.

Niestety w tym roku w inauguracji roku szkolnego 2018/2019 nie uczestniczyła dyrektor szkoły Wioletta Adamiak, a w jej imieniu gości przywitał wicedyrektor Andrzej Rossa.

-Niestety minął czas wakacji, czas wypoczynku i dni pełnych wrażeń. Mam nadzieję, że macie mnóstwo związanych z nim pięknych wspomnień. Czas jednak biegnie nieubłaganie i oto stoimy dziś u progu nowego roku szkolnego 2018/2019- mówił wicedyrektor.

Uczniowie wypoczęci mogą rozpocząć nowy etap w życiu i pokazać na jak wiele ich stać. Wystarczy trochę chęci i pracy, a marzenia będą mogły stać się rzeczywistością.
 
Uczniowie po wakacjach powrócili do ZSR w Kaczkach...
Gm.Turek: Festyn na pożegnanie lata w Kowalach Ksi...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 25 września 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.