Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

W Zespole Szkół Technicznych zabrzmiał pierwszy dzwonek

ZST Turek

Uczniowie Zespołu Szkół Technicznych w Turku w uroczystej atmosferze rozpoczęli rok szkolny 2022/2023. Szczególną uwagę poświęcono tym, którzy swoją naukę w turkowskim technikum dopiero rozpoczynają.

W Zespole Szkół Technicznych w Turku pierwszoklasiści mieli do wyboru technikum lub szkołę branżową I stopnia.

Powstało 10 oddziałów technikalnych, do których przyjęto 322 uczniów oraz 5 oddziałów szkoły branżowej I stopnia, do której przyjęto 217 kandydatów. Ogółem naukę w ZST rozpoczęło 539 uczniów, w tym sześcioro z Ukrainy. W tym roku największą popularnością cieszyły się zawody: technik logistyk, technik grafiki i poligrafii cyfrowej oraz technik teleinformatyk.

Zebrani z zainteresowaniem wysłuchali przemówienia dyrektor Wioletty Adamiak, która w imieniu wszystkich pracowników szkoły serdecznie powitała młodzież i życzyła dobrych relacji oraz sukcesów w nowym roku szkolnym.
14,4 litra krwi przetoczono w MDK
Podwyżki są potrzebne, a pieniądze muszą się znale...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 18 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.