Wakacyjne remonty w szkołach i przedszkolach

remont

Tradycyjnie, kiedy w wakacje nie ma dzieci w szkołach i przedszkolach, Miasto wykorzystuje ten czas na przeprowadzenie remontów, napraw bądź modernizacji obiektów oświatowych. W tym roku planowane są prace o wartości ponad 500 tys. zł.

W tym roku największe prace prowadzone będą w Szkole Podstawowej nr 1, budynek przy ul. 3 Maja. Tutaj wdrożony zostanie drugi etap przystosowywania budynku szkoły do zmienionych przepisów przeciwpożarowych. Do tego prowadzone będą drobne prace remontowe, zachowawcze i konserwacyjne. Koszt planowanych działań w „Jedynce” to 262.000 zł. W pozostałych dwóch szkołach podstawowych przeprowadzone zostaną drobne roboty remontowe, konserwacyjne i zachowawcze, o łącznej wartości ok. 40 tys. zł.

Dostosowanie budynku do obecnie obowiązujących przepisów przeciwpożarowych i drobne remonty czeka także Przedszkole Samorządowe nr 6. Tutaj zaplanowane prace będą kosztowały ok. 140 tys. zł. Natomiast w przedszkolach nr 3, 4, 5, 7 i 8 odbędą się wymagane niewielkie remonty i zabiegi konserwacyjne, o łącznej wartości ok. 65 tys. zł.

źródło: miastoturek.pl

Pięć nowych przypadków zachorowań na koronawirusa
Trójstronny zespół zajmie się zwolnieniami grupowy...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 20 sierpnia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.