Weź udział w Charytatywnym Koncercie Noworocznym! ZSR Kaczki Średnie zaprasza!

Koncert Charytatywny w Kaczkach Średnich

Uczniowie Zespołu Szkół Rolniczych CKP w Kaczkach Średnich wraz dyrekcją i opiekunami serdecznie zapraszają do udziału w charytatywnym Koncercie Noworocznym.

Celem imprezy jest zbiórka pieniędzy na rehabilitację Kingi Podębskiej - naszej absolwentki, która w ubiegłym roku uległa bardzo poważnemu wypadkowi samochodowemu.

Podczas koncertu wystąpią uczniowie Zespołu Szkół Rolniczych w Kaczkach Średnich- Marysia Konecka, Iga Kurasik, Patrycja Pietrzak, Izabela Antosik, Klaudia Jasiakiewicz, Andriana Shults, Wladyslaw Shults, Patryk Skąpski, Jakub Cidyło, Mariusz Szymczak, Mateusz Janicki, w repertuarze znanych światowych wokalistów minionych dekad (wieku XX).

W roli prowadzących zobaczymy Piotra Korczyńskiego i Ritę Adamczewską.

Gwiazdą wieczoru będzie natomiast Big Band Turek, który dopełni całości swoim profesjonalizmem i zabierze uczestników w prawdziwą muzyczną podroż wspomnień.

Podczas koncertu przewidziana jest licytacja koszulek z autografami grupy Skaldowie i polskich Olimpijczyków oraz płyt z muzyką Big Band Turek i Andrzeja Zielińskiego (Skaldowie).

Koncert odbędzie się 24 stycznia 2020 r. (piątek) o godzinie 18.00 w auli szkolnej (Kaczki Średnie 62). Bilety są już dostępne w sekretariacie szkoły w cenie minimum 20 zł/osobę. Liczba miejsc jest ograniczona.

Tuliszków: Wydatki na oświatę obcięte do granic
Tuliszków: Przepompownia w Grzymiszewie zepsuta, c...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 19 maja 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.