Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Wielki sukces i radość w SP4 - mamy laureata

Aleksander Jachimowski

Kuratoryjny Wojewódzki Konkurs Historyczny to bardzo trudny a zarazem prestiżowy sprawdzian wiedzy dla uczniów. Coraz mocniej zaciskaliśmy kciuki i kibicowaliśmy uczniowi Szkoły Podstawowej nr 4 Aleksandrowi Jachimowskiemu z klasy 7c.

Pod opieką nauczyciela historii Katarzyny Nowak Olek pokonywał kolejne etapy (szkolny i rejonowy) konkursu dochodząc do szczebla wojewódzkiego. Aleksander osiągnął wielki sukces, uzyskał tytuł laureata z historii. Ciężka praca została nagrodzona. Jako laureat jest zwolniony ze zdawania egzaminu końcowego z tego przedmiotu i otrzymuje dodatkowe punkty w ubieganiu się o przyjęcie do wymarzonej szkoły średniej. Sukcesu i wytrwałości pogratulowała uczniowi między innymi dyrektor placówki. Wręczyła ona również młodemu historykowi dyplom i nagrodę książkową życząc rozwijania swoich pasji.

Olku gratulujemy, jesteśmy z Ciebie bardzo dumni.

Tuliszków: Posadzili drzewka z okazji 70-lecia pow...
Kawęczyniak nagrodzony Hitem 2020

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 16 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.