Wiosna budzi nadzieję, czyli wielkanocny kiermasz w turkowskiej "Piątce"

Kiermasz SP 5

Kapryśna pogoda nie zniechęciła uczniów, nauczycieli oraz rodziców do zorganizowania tegorocznego kiermaszu pod hasłem „Wiosna budzi nadzieję”. Frekwencja dopisała, a chętni mieli okazję nie tylko nabyć wiele różności, ale również wesprzeć edukacyjnie dzieci z Ukrainy.

Kiermasz zorganizowany w Szkole Podstawowej nr 5 w Turku odbył się już nie pierwszy raz. Zawsze jednak dopisuje frekwencja, a osób, które chcą przeznaczyć pieniądze na pozytywne cele zawsze wiele.

W tym roku wydarzenie kiermasz zorganizowany został w środę, 6 kwietnia w godzinach od 16.00 do 18.00, a współorganizatorem była Parafia pw.św.Barbary w Turku.

Pomysłowość osób przygotowujących stoiska była wyjątkowo duża. Mieszkańcy Turku i okolic mieli okazję nabyć nie tylko pyszności, ale również wyjątkowe rękodzieła, ozdoby wielkanocne czy zabawki.

Całemu wydarzeniu towarzyszyła wspaniała atmosfera i choć pogoda nie do końca dopisała uczestnicy kiermaszu z całą pewnością poczuli wiosenny klimat.

Wielkanocne inspiracje w Zespole Szkół Technicznyc...
Dobra: Natalia Tomczyk w gronie nielicznych laurea...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 05 lipca 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.