Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Władysławów: Dziadkowie najlepszą "instytucją" na świecie

Dzień Babci i Dziadka

W styczniowy czas wpisane są szczególnie dni, które rozbudzają ogromne radosne emocje .To między innymi święto Babci i Dziadka.

Wnuczęta z oddziałów przedszkolnych przy Szkole Podstawowej w Wyszynie uczciły to wydarzenie składając dziadkom życzenia, recytując wiersze, śpiewając piosenki, przygotowując upominki .Dzieci pamiętały, by podziękować za opiekę, cierpliwość i czas jaki poświęcają im ukochane Babci i Dziadkowie. Na koniec odśpiewały gromkie 100 lat i zaprosiły Dziadków na słodki poczęstunek i wspólną zabawę przy dźwiękach melodii z płytoteki dziecięcej .

To właśnie Dziadkowie wprowadzają sens życia i spokój serc w rodzinach. Pielęgnują jedność w rodzinach ZA TO ICH KOCHAĆ TRZEBA.

DZIADKOWIE składają serdeczne podziękowanie wychowawcom , dyrekcji, rodzicom za zorganizowanie tej przemiłej uroczystości

Dziadkowie to najlepsze życia osobowości
W sercach maja tyle ciepła dobra miłości
Czy wiecie DZIADKOWIE to najlepsza INSTYTUCJA na SWIECIE

Materiał nadesłał Andrzej Burszewski

Alert IMGW. Intensywne opady śniegu całym regionie...
Pływacy z Turku niepokonani! Przywieźli z zawodów ...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 14 kwietnia 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.