Władysławów: Dzień Edukacji Narodowej w Wyszynie

DEN Wyszyna

Dzień Edukacji Narodowej jest okazją do wyrażenia wdzięczności za wysiłek włożony w wychowanie młodego pokolenia. W tym dniu pamiętamy o wszystkich nauczycielach i pracownikach oświaty. Właśnie z tej okazji 13 października 2022 r. uczniowie Szkoły Podstawowej w Wyszynie przygotowali piękną uroczystość, podczas której zabrali wszystkich zgromadzonych na pełną wrażeń i humoru „wycieczkę do Nieba”.

Ten wyjątkowy dzień uświetniony został również miłym słowem, piosenką oraz tańcami w wykonaniu szkolnego zespołu „Iskierki”.

Po części artystycznej głos zabrały dyrektor szkoły Pani Małgorzata Klimaszewska oraz Wójt Gminy Władysławów Pani Elżbieta Klanowska, które złożyły życzenia wszystkim pracownikom szkoły oraz wręczyły nagrody w podziękowaniu za szczególne osiągnięcia. Do życzeń dołączyła się Rada Rodziców, która przygotowała miłą niespodziankę. Wszystkim nauczycielom oraz pracownikom jeszcze raz życzymy zdrowia oraz sukcesów w życiu osobistym i zawodowym.

Nauczyciel ma wielki znaczenie
Kształtuje i wychowuje kolejne pokolenie
Wspólna nauka wspólna praca w wiedzę wszystkich większą wzbogaca

ZA NAUKĘ CIERPLIWOŚĆ I SERCE
DZIĘKUJEMY

Materiał nadesłał Andrzej Burszewski

 

Gmina Władysławów podejmie starania aby dystrybuow...
Kolejna miejska sesja o niczym, czyli nic nadzwycz...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 24 marca 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.