Władysławów: Major Sylwin Donart spotkał się z uczniami

Major Sylwin Donart w Wyszynie

Dnia 20 maja Szkołę Podstawową w Wyszynie odwiedził Szef Wydziału Rekrutacji Wojskowej Komendy Uzupełnień w Koninie Pan major Sylwin Donart.

Pan major spotkał się z uczniami klas VII-VIII naszej szkoły oraz uczniami III klasy Gimnazjum Społecznego w Wyszynie. Celem spotkania było przedstawienie specyfiki pracy żołnierza oraz wymogów jakie musi spełnić osoba, która chce związać swoją przyszłość z wykonywaniem tego zawodu. Pan major na podstawie wieloletniego doświadczenia przedstawił pracę żołnierza jako niezwykle interesującą, a przede wszystkim niezwykle ważną. Mówił też o trudnościach, które należy pokonać, aby pracować w tym zawodzie. Uczniowie, którzy są właśnie na etapie podejmowania decyzji w jakim kierunku dalej się kształcić, słuchali Pana majora z wielką uwagą.
Paweł Janicki: Prawda od polityki zależna
Uwaga! Do Absolwentów LO w Turku- MATURA 1994

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
niedziela, 18 sierpień 2019

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.